Preskočiť na obsah
POĽNOSTAV - EKO

Poľnohospodárstvo a lesníctvo

POĽNOSTAV - EKO s.r.o.

Zmiešané hospodárstvo

Sídlo
Slivník
Od roku
2008
IČO
36 857 840

POĽNOSTAV - EKO

Spoločnosť s ručením obmedzeným

Aktívna
Sídlo
Slivník 265, 076 12
Na trhu od
11. apríla 2008
IČO
36 857 840
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Odbor (SK NACE 01.50)
Zmiešané hospodárstvo

Firma v číslach

18
rokov na trhu
2008
rok vzniku
1
položka predmetu činnosti

O firme

Spoznajte POĽNOSTAV - EKO

POĽNOSTAV - EKO s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom na adrese Slivník 265, 076 12. Zapísaná je od 11. apríla 2008 (Obchodný register).

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Zmiešané hospodárstvo“ (01.50). Predmet činnosti tvorí 1 položka, napríklad poľnohospodárstvo včítane predaja nespracovaných poľnohospodárskych výrobkov….

Základné údaje

Obchodné meno
POĽNOSTAV - EKO s.r.o.
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO
36 857 840
DIČ
2022600888
Dátum vzniku
11. apríla 2008
Sídlo
Slivník 265, 076 12
Obchodný register
Mestský súd Košice, oddiel Sro, vložka č. 21612/V
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Odbor (SK NACE 01.50)
Zmiešané hospodárstvo

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet činnosti

Čím sa POĽNOSTAV - EKO zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri.

  • Poľnohospodárstvo včítane predaja nespracovaných poľnohospodárskych výrobkov za účelom spracovania alebo ďalšieho predaja

Časté otázky

Základné informácie o firme

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde sídli POĽNOSTAV - EKO s.r.o.?

Sídlo je na adrese Slivník 265, 076 12.

Čím sa POĽNOSTAV - EKO s.r.o. zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Zmiešané hospodárstvo“ (01.50). Predmet činnosti zapísaný v registri zahŕňa napríklad: poľnohospodárstvo včítane predaja nespracovaných poľnohospodárskych výrobkov….

Aké je IČO – POĽNOSTAV - EKO s.r.o.?

IČO je 36 857 840, DIČ 2022600888.

Kedy vznikla POĽNOSTAV - EKO s.r.o.?

Vznik: 11. apríla 2008. Na trhu pôsobí 18 rokov.

Sídlo

Kde firmu nájdete

Slivník 265, 076 12

Registrový súd: Mestský súd Košice

Je to vaša firma?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre POĽNOSTAV - EKO s.r.o. podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese polnostav-eko.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.